Телевізійні розетки

Розетка телевізійна покликана зменшити кількість проводів в будинку при підключенні телевізорів і тюнерів до мережі кабельного телебачення. Вони мають схожість з звичайними електричними розетками: такий же підрозетники, але дещо відрізняється лицьова частина.

Встановлюються в невелике поглиблення в стіні поруч з місцем, де буде розташовуватися телевізор. Краще купувати ТВ-розетку в тому ж кольорі, що і інша електрофурнітура, для витримки єдиного стилю цих елементів і гармонійного включення в інтер'єр. В інтернет-магазині Капро ви знайдете ідеальний варіант не тільки за кольором, але і функціоналом.

Особливості та різновиди телевізійних розеток

Конструктивно телевізійна розетка складається з таких елементів:

 1. Корпус, що об'єднує контакти з кабелем антени.
 2. Лицьова панель.
 3. Суматор, з допомогою якого підключають антену супутникову і радіо.
 4. Супорт, що забезпечує надійну фіксацію розетки в монтажній коробці.

Головним чином виділяють два види розетки для ТВ:

 1. Крайова. Встановлюються на прохідних схемами, виступають в якості кінцевої точки. Наприклад, при необхідності підключити до одного кабелю кілька телевізорів, остаточний розетковий блок буде встановлюватися для останнього з цих ТБ. Якщо використовувати її для іншого телевізора в схемі, він буде відображати сигнали, що стане причиною появи перешкод на інших пристроях.
 2. Телевізійна прохідна розетка. Цей тип найбільш складний за конструкцією. Він включає в себе 2 роз'єми — вхід і вихід. Фіксація відбувається за допомогою затискних, гвинтових або гібридних клем. Прохідна ТВ-розетка дозволяє вирішити кілька технічних труднощів зі зв'язком. Такий розетковий блок забезпечує хороший сигнал для підключеного до нього устаткування, а також мінімізує втрати сигналу для наступних споживачів.

Окремо варто виділити поодинокі ТВ-розетки. Вони використовуються виключно під один живильний кабель. Для монтажу застосовуються затискні і гвинтові клеми. При їх використанні сигнал може трохи знижуватися: до 3 дБ.

Залежно від призначення виділяють такі різновиди розеткових модулів для телебачення:

 • Для наземного ТБ, мають позначення TV. Працюють в частотному діапазоні 45-1000 МГц.
 • Для радіо, мають позначення R.
 • Для супутникового ТБ, мають позначення SAT.

Бувають і комбіновані типи:

 • TV+R. Розраховані на підключення двох пристроїв — ТБ і радіо, працюють в частотному діапазоні 92-108 Мгц.
 • TV+SAT. Розраховані на підключення двох пристроїв — наземного і супутникового ТБ, що працюють в діапазоні 950-2500 Мгц.
 • TV+R+SAT. Розраховані на підключення будь-якого типу пристроїв.

Телевізійна розетка — купити в Україні недорого

Український інтернет-магазин Капро в розширеному асортименті пропонує розетки для ТБ від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. У продажу тільки оригінальна сертифікована продукція, відповідає міжнародним стандартам якості і вимогам безпеки. Також ви можете замовити різні комплектуючі до розеткових модулів.

Головна перевага покупки в Капро-Київ — це те, що на телевізійну розетку ціна тут завжди на прийнятному рівні. Звертайтеся, щоб отримати професійну безкоштовну консультацію та зробити як роздрібне замовлення від 1 одиниці, так і оптове в будь-якій необхідній кількості. Компанія обслуговує приватних клієнтів та юридичних осіб. До того ж, Капро-Київ відправляє покупки у будь-який куточок України і надає гарантію на вироби від 1 року.

Продукція