Продукція Spelsberg (Спелсберг)

Продукція

Компанія Spelsberg була організована як сімейна фірма в 1904 р. у німецькому містечку Шальксмюле експертами Кайзером і Спелсбергом. Першим був налагоджений випуск трубопроводів. У 1926 р. фірма вперше почала виробництво влагозахищених виробів для електромонтажних робіт. З тих пір цей напрям залишається одним з пріоритетних у діяльності компанії.

На початку 30-х років минулого століття на зміну захисту з чавуну прийшов пластик і завдяки першому станку по роботі з пластмасою компанія почала виробляти пластикові распредкоробки. 

У 1956 році шляхи Кайзера і Спелсберга остаточно розійшлися. Фірма отримала свою теперішню назву Gunter Spelsberg, а вже через рік налагодила виготовлення термостійких і вологозахисних коробок для зовнішнього монтажу. 1960-1969 рр. ознаменувалися розробкою і впровадженням винаходів, зберігають свою актуальність дотепер. Одночасно відбувається нарощування виробничих потужностей ─ до 1979 р. було введено в експлуатацію нове виробництво площею 3500 м².

В 90-ті роки запускаються ще два нові заводи. Весь цей час компанія веде активні наукові розробки у сфері фотоелектрики, вогнетривких виробів на основі реактопласти. За весь час існування підприємство зареєструвало понад 80-ти патентів у Німеччині, Франції, в європейському та світовому масштабі. Продукція Спелсберг має сертифікати VDE і UL, що підтверджують якість, надійність та можливість її використання в промисловості.

Фірма використовує в процесі виготовлення матеріали найвищої якості, приділяє особливу увагу надійності і міцності електротехнічних виробів, постійно оновлює та розширює асортимент продуктів за рахунок впровадження інноваційних технологій.

Основними пріоритетними напрямками виробництва є:

  • Електромонтажні корпуси та розподільчі коробки. На заводах компанії щодня випускається 120 тис. корпусів, не рахуючи іншого електротехнічного обладнання.
  • Корпуси для модульної апаратури.
  • Низьковольтні розподільні шафи.

Серед флагманських лінійок можна виділити Abox, короби RR, малогабаритні розподілшафи AK і корпуси GTi, які стали еталонними у своїй галузевій ніші. 

Підприємство, створене зусиллями декількох поколінь, сформувало солідні бізнес-структури, акумулювало багатющий досвід і зосередило в своїх руках вагомий науковий потенціал. Все це дозволило їй стати на шлях стійкого і одночасно динамічного розвитку.

Прайс Spelsberg 

Ціна обладнання для електромонтажу насамперед визначається якістю сировини, ефективністю технології, продуманістю конструкції і дизайну, а також затребуваністю на ринку. Всім цим критеріям відповідають вироби компанії Spelsberg в Україні, купити які пропонує магазин Капро. 

Оплата проводиться в гривнях по поточному курсу. Ознайомитися з ціною на конкретне найменування можна на сайті магазину в описі кожного виробу разом з його технічними характеристиками. Зручність подібної навігації полягає в тому, що вам не треба телефонувати операторам або шукати додатково прайс-лист. 

Інформація про вартість також доступна при перегляді всіх найменувань категорій і підкатегорій разом з маркуванням і фото виробу. Все це значно економить час і спрощує вибір потрібного продукту.

Каталог Spelsberg 

В асортименті магазину представлені такі категорії електромонтажних виробів від Spelsberg:

  • Вогнестійкі коробки.
  • Електромонтажні магістральні клеми з термопластмаси ─ 1- і 4-полюсні, перетином 25 мм і 35 мм.
  • Коробки для укладання в цеглу.

Капро-Київ постійно розширює не тільки коло виробників, але і асортимент їх продукції. Тому стежте за новинками на сайті Капро ─ можливо тут ви знайдете те, що вам потрібно по доступній ціні і найвищій німецькій якості.