Сенсорні вимикачі світла

Сенсорні вимикачі з'явилися на ринку відносно недавно, проте вже користуються великою популярністю. Зовнішній вигляд цих пристроїв нагадує сенсорну панель, де екран виготовлений з кристалічного скла.

Для додаткового комфорту використання на поверхні нанесена спеціальна розмітка. При цьому кольорове оформлення, дизайн і конфігурації можуть бути різними.

Сенсорні вимикачі   конструктивні особливості

Зовнішні особливості певного пристрою, його конфігурація і кількість підключених користувачів не впливають на конструктив приладу. Сенсорний перемикач світла зазвичай складається з 3 основних елементів:

  • Блок керування (контролер). За декоративною накладкою особового екрану розміщена активна поверхня, що відноситься до чутливого елементу. Саме вона реагує на дотик або інший вплив ззовні. Тип вимикача впливає на те, яким повинен бути подразник — просте дотик, наближення до поверхні об'єкта, бавовна або команда, віддана голосом.
  • Напівпровідниковий перетворювач. При впливі на активну поверхню відбувається вироблення сигналу, який в даному блоці перетворюється в електричний. Його потужності достатньо для спрацьовування пристрою.
  • Комутаційна частина. Саме з допомогою комутатора здійснюються основні дії існуючого електричного ланцюга — замикання або розмикання контактів, регулювання напруги, що подається на джерело світла.

Регулювання струму в мережі приладу здійснюється за допомогою вбудованої мікросхеми, а не шляхом звичайних ковзних контактів, характерних для звичних вимикачів. Застосування такої мікросхеми повністю виключає можливість виникнення короткого замикання в мережі, що є додатковою гарантією безпеки.

Живлення чутливого елемента, розташованого в пристрої, здійснюється за допомогою батарейок або безпосередньо від електромережі. Проте другий варіант потребує певних доробок, оскільки необхідно випрямлення напруги в мережі і його зниження до необхідних параметрів.

Правильно функціонувати сенсорний перемикач тільки за умови правильного підбору. Для цього необхідно враховувати кілька важливих особливостей:

  • Кількість груп лампочок, які в подальшому будуть підключені до регулятора — зазвичай до 3.
  • Інтенсивність світіння. У деяких приладах додатково встановлюється диммер, що дозволяє змінювати силу струму, що подається на лампочки. Відповідно змінюється і яскравість світіння.
  • Наявність вбудованого таймера, який дозволяє проводити автоматичне відключення пристрою після виходу встановленого часу.
  • Метод управління пристроєм — пульт, дотик, голос або інші варіанти в залежності від можливостей конкретної моделі.

Також важливо враховувати робочу напругу для кожної окремої моделі, оскільки відхилення від норми в 220 можуть становити до 30%, і доведеться ставити стабілізатори.

Сучасні сенсорні вимикачі — купити в Україні

Інтернет-магазин Капро пропонує клієнтам широкий асортимент сенсорних вимикачів. Встановивши подібний пристрій в своєму будинку, можна швидко оцінити всі його переваги, включаючи можливість регулювання яскравості освітлення.

Підібрати необхідний варіант можна самостійно або скориставшись допомогою консультанта. Придбати вироби можна в роздріб від 1 одиниці або оптової партією будь-якого обсягу.

Доставка товару здійснюється в стислі терміни завдяки прискореній процедурі обробки замовлень.

Продукція