Schneider Electric (Шнайдер Електрик)

Продукція

Глобальна міжнародна корпорація з виробництва електротехніки та автоматизованого обладнання Schneider Electric розпочала свій історичний шлях у Парижі в 1836 р. Почалося все з того, що брати Шнайдеры купили фірму Le Creusot і назвали її Schneider Cie. Довгий час це було підприємство з виробництва чавунних і сталевих конструкцій, компанія також випускала зброю і експортувала її. Так тривало до закінчення Другої світової війни.

Уклавши контракт із групою компаній Westinghouse, фірма стала виробляти електродвигуни, обладнання для електростанцій і залізничного транспорту. У післявоєнний період Schneider Cie була істотно реорганізована, припинила військове виробництво і зробила пріоритетними у своїй діяльності чорну металургію, будівельну індустрію, виготовлення електротехніки, а також пристроїв телемеханіки.

На початку 21 століття спостерігався наступний революційний стрибок у розвитку компанії. Завдяки поглинанню кількох лідерів з виготовлення автоматизованих систем і електротехніки Schneider Electric перетворилася в міжнародну корпорацію, яка виробляє комплексні енергозберігаючі СУ електрикою на різних промислових, господарських та енергетичних об'єктах.

Каталог Schneider Electric: види продукції

В каталоги Schneider Electric увійшли такі види продукції:

  • Готові АСУТП, її окремі елементи.
  • Системи енергопостачання та розподілу електричної енергії, а також їх компоненти.
  • Обладнання для автоматизації будівель.
  • Системи резервного електропостачання та ін.

Фактично Шнайдер Електрик з моменту перетворення в глобальну корпорацію стала лідером у сфері управління електроенергією. Обсяг продажів в 2016 році досяг 25 млрд євро. Компанія реалізує свою продукцію більш ніж в сотні країн всього світу, в її штаті працюють понад 130 тис. співробітників. На даному етапі Schneider Electric поставляє комплексні рішення у сфері енергоменеджменту EcoStruxure, житла, промисловості, автоматизації будівель, інформаційних центрів та ін.

На український ринок компанія увійшла в 1994 р. Спочатку вона була представлена в Києві, потім у Донецьку, Миколаєві, Львові. Зараз компанія Шнайдер Електрик є комерційної організацією зі своїм складом і представництвами в Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Львові.

Прайс Schneider Electric в Україні від дистриб'ютора Капро

Як офіційний дистриб'ютор інтернет-магазин Капро має такі переваги:

  • Розширений вибір електрообладнання і систем автоматизації, що включає практично весь спектр продукції Schneider Electric.
  • Наявність власних складів готової продукції.
  • Доставка кур'єрськими службами і транспортними компаніями по всій Україні.
  • Гарантійне та розширене і сервісне обслуговування електроустаткування.
  • Технічна та консультаційна підтримка.
  • Доступна вартість високоякісної електротехнічної продукції. Модернізоване обладнання за ціною виробника згідно прайс листа Schneider Electric.

Безпосередньо в каталоги Шнайдер Електрик від магазину Капро увійшло майже 1400 найменувань продукції. У їх числі автоматичні вимикачі різних серій, грозозахисне обладнання, розетки, вимикачі та рамки до них, вбудовані щити, реле, перетворювачі частот і багато іншого обладнання. Якщо ви цінуєте надійність, якість та інноваційні рішення, звертайтеся в магазин Капро, ознайомтеся з прайс листом Шнайдер Електрик і замовляйте необхідне вам обладнання та аксесуари. Купити Шнайдер Електрик — це значить купити найкраще.