Дріт СИП

Немає жодного товару в цьому розділі.

Провід СІП опис

Кабель СІП – є самонесучим кабелем для повітряних ліній.
Розшифровка СІП проводу – С-самонесучи; И-ізольваний; П-провід.
Самонесучий ізольований провід СІП був винайдений в кінці минулого століття, його поява підвищило безпеку і надійність повітряних ліній електропередач. В даний час прокладання проводу СІП так само затребувано, а для його монтажу застосовується спеціальне обладнання – арматура для СІП.
У прокладці повітряних ліній ця марка проводу істотно виграє у інших, аналогічних марок. СІП монтаж якого зроблений якісно, професійним обладнанням, прослужить довго і безвідмовно.

Кабель СІП переваги

Одним з явних переваг кабелю цієї марки кабелю є те, що СИП провід самонесучий і при прокладці не потребує додаткового обладнання (трос або несучий сталевий дріт).
Завдяки здатністю витримувати високі розривні навантаження, кабель СІП не провисають, а при виникненні особливих аварійних ситуацій, може витримати достатню вагу, наприклад, навантаження на повітряну лінію невеликого дерева що впало.
Ізоляція. Струмонесучі жили проводу СІП ізольовані один від одного, але мають різний тип ізолюючого матеріалу, від цього, багато в чому, і залежить ціна провода СИП.

Кабель СІП характеристики

Як згадувалося вище, важливим показником який повинен мати провід сип характеристики ізоляції.
Якісний кабель самонесучий СІП виготовляється згідно з нормами ДСТУ і має ізоляцію з шитого поліетилену. Ізоляція провода СІП з молекулярно зшитого поліетилену довговічна, стійка до ультрафіолетового випромінювання, не тріскається і не деформується.
Хотілося б звернути увагу на те, що СІП провід ціна на який нижче середнього на ринку, з більшою часткою ймовірності, може виявитися з ізоляцією низької якості, наприклад, з термопласту.
Так само ще один з показників кабелю з неякісної ізоляції це відсутність відповідної інформації на самому кабелі. Дуже часто, коли вартість проводу СІП низька, а на самому проводі немає маркування яке дозволяє зрозуміти яка ізоляція застосована, кабель виявляється низькопробним.

Самонесучий ізольований провід СІП таблиця відмінностей характеристик

У даній таблиці представлено СІП кабель його маркування і характеристика, а також особливість конструкції струмопровідних жил і ізоляції.

Таблиця маркування і характеристик проводу СІП
Маркировка СІП 1 СІП 2 СІП 3 СІП 4 СІП 5
Основні особливості Ізольовані жили з голою (неізольованою) несучою нейтраллю «Фінская система» Ізольовані жили, з несучою нейтраллю «Французька система» Одна жила в ізоляції Чотири ізольовані самонесучі жили Чотири ізольовані самонесучі жили (Ізоляція відповідає стандартам AsXSn)
Зображення купити провід сіп провід сіп купити сіп кабель ціна кабель сіп ціна сіп кабель купити
Конструкція Три алюмінієві жили з ізоляцією із зшитого поліетилену, нейтраль з алюмініевого сплаву без ізоляції. Три алюмінієві жили з ізоляцією із зшитого поліетилену, нейтраль з алюмініевого сплаву в ізоляції. Одна жила з алюмінієвого сплаву з ізоляцією із зшитого поліетилену. Чотири жили з алюмінію, кожна в ізоляції із зшитого поліетилену. Чотири жили з алюмінію, кожна в ізоляції високої якості (силанольно-зшитого поліетилену). Наближений до Євростандартам.
Розподіл навантаження Самонесуча нейтраль Самонесуча жила Самонесучі все 4 жили

КАПРО-Київ оптові поставки СІП кабель в Україні

Інтернет-магазин «КАПРО-Київ» має в своєму каталозі широкий асортимент проводу марки СІП різних заводів-виробників, таких як Одескабель, Южкабель та інших які добре зарекомендували себе у виробництві якісного кабелю СІП.
Перед тим як купити СИП кабель в Україні, ви можете залишити нам запит на електронну адресу відділу оптових цін. Ми підготуємо для вас на провід сип прайс і запропонуємо найкращу пропозицію для закупівлі.