Розетки в стільницю

Позбавитися від скупчення проводів та спростити підключення побутової та офісної техніки допоможуть розетки в стільниці. Ці пристрої являють собою окремий пристрій, що також підключається до електромережі, як і інше обладнання, або ж безпосередньо приєднується до внутрішньої електропроводки.

Найчастіше розетки в столі використовуються на кухні і в комп'ютерному столі. Монтувати цю електрофурнітуру можна не тільки в стільницю, але і в тумби, шафи, полиці і навіть в підлогу. Вона дозволяє раціонально організувати простір і комфортно користуватися технікою. Однак важливо продумати розміщення таких розеток ще на етапі проектування розстановки меблів і техніки.

Особливості розетки для стільниці

Конструктивно такі електророзетки сильно відрізняються від звичайних. Основними елементами виступають блоки з контактами. Вони вбудовуються в корпус, який і буде врізатися в стільницю. Лицьова частина представлена рамкою і кришкою, кнопкою відкриття і світловим індикатором включеності пристрою.

Для корпусу використовуються матеріали, що не проводять струм. Як правило, це пластик ПВХ. Це необхідно для забезпечення максимальної безпеки експлуатації. Кількість гнізд може бути від 1 до 5, проте найчастіше використовуються варіанти на 3-4 гнізда. Майже завжди виробники оснащують розетки, які ховаються в стільницю, заземленням   також в цілях безпеки. Ретельно продумана конструкція робить ці пристрої надійними і комфортними в експлуатації.

Щоб заховати настільні розетки, досить закрити кришку, а щоб дістати — натиснути на важіль або спеціальну кнопку відкриття. Для розеток, що витягуються, вбудованих в стільницю, необхідно після відкриття кришки потягнути блок вгору. 

Окремої уваги заслуговує індикація на пристрої. Вона показує, що розетка підключена до електромережі і перебуває під напругою.

Види прихованих розеток в стільницю

Розетки на стільницю бувають двох видів:

 • Вбудовувані. Доступ до них відкривається за допомогою натиснення кнопки на кришці — блок піднімається сам. Гнізда розміщуються горизонтально.
 • Висувні. Для доступу до блоку його необхідно вручну витягнути над поверхнею столу. Гнізда розміщуються переважно вертикально.

Випускаються і моделі з можливістю дистанційного керування. Це особливо зручно на кухні, коли не варто зайвий раз торкатися електроприладу вологими руками.

При виборі виробів важливо звертати увагу на такі фактори:

 1. Вигляд врізний розетки в стільницю.
 2. Колірне рішення. Бажано, щоб воно збігалося або було максимально наближеним до кольору стільниці.
 3. Кількість гнізд. Воно має збігатися з кількістю приладів, які планується підключати до розеточному блоку.
 4. Розміри модуля.

Перевагами розеток врізних в стільницю можна назвати:

 • Безпека використання.
 • Недоступність для дітей.
 • Майже не займають місце на столі і дозволяють позбутися від зайвих проводів.
 • Деякі моделі мають роз'єми USB або HDMI.
 • Компактні розміри і акуратний вигляд.

Розетки в стільницю — купити в Україні недорого

Українська компанія Капро пропонує вбудовані розетки в стіл від вітчизняних та зарубіжних брендів. У продажу вироби за доступними цінами, які відповідають європейським стандартам якості і вимогам безпеки.

Продукція реалізується оптом в будь-якій кількості і в роздріб від 1 одиниці. Для приватних і корпоративних клієнтів пропонуються вигідні умови, завжди є знижки та акційні пропозиції. У Капро-Київ ви можете розраховувати на безкоштовну професійну консультацію, швидку комплектацію замовлення і прискорену доставку по всій країні.

Продукція