Розетки з USB

USB розетки придбали високу популярність в силу того, що практично у кожної людини є один або кілька мобільних пристроїв, які заряджаються через USB-кабель. Звичайно, можна використовувати адаптери, але це не зовсім раціонально, оскільки так займається вільна розетка під штепсельну вилку на час заряджання.

Розетки з ЮСБ вирішують цю проблему в корені: електрична розетка залишається вільною під інші пристрої, а смартфон, планшет, повер банк або інший гаджет вільно заряджається окремо від розетки.

Особливості розетки з USB портом

ЮСБ розетки являють собою пристрій, який легко монтується в стандартні підрозетники. Він складається з таких компонентів:

 1. Лицьова панель.
 2. Роз'єм USB.
 3. Блок живлення на 5 В, що підключається до загальної мережі.

Популярні моделі, в яких в одному пристрої є і штепсельна розетка, і USB. У цьому випадку у підрозетнику розміщений механізм електророзетки, а поруч з ним — блок живлення для USB. Також затребувані комбіновані розеткові блоки. У них, як правило, є 2-3 гнізда, кожен з яких виконує своє завдання:

 • Штепсельна розетка.
 • Розетки з USB роз'ємами — в одному гнізді переважно 1-2 виходу.
 • ТБ або інтернет розетка.

Блок живлення в «холостому» режимі роботи споживає мізерну кількість енергії, хоч і постійно. Якщо ж у розетках з USB зарядкою є вимикач, то й зовсім споживання відбувається тільки, коли пристрій увімкнено.

USB розетка для зарядки підключення

Різновиди розетки з ЮСБ роз'ємом

Розетки з ЮСБ виходом поділяються на види переважно за таким критерієм, як кількість портів в одному гнізді. Для побутового використання користувачі віддають перевагу моделям на 1-2 порту, а для офісів — на 4, оскільки там набагато більше пристроїв-споживачів з таким кабелем.

Спосіб монтажу також є визначальним чинником для поділу розеток з ЮСБ зарядкою на види:

 • Внутрішні. Монтуються як звичайні електророзетки в поглиблення в стіні при облаштуванні прихованої проводки. Мають більш естетичний вигляд.
 • Зовнішні. Монтуються на поверхні стіни в разі облаштування відкритої проводки.

Розетки з USB виходом також можуть вбудовуватися в меблі, найчастіше — в столи. При монтажі в стіну розетки з ЮСБ портом зазвичай встановлюються поруч із звичайними, оскільки це дозволяє уникнути штроблення стін — досить зробити поглиблення в стіні під підрозетник і підключитися до проведення електророзетки.

Як правильно вибрати і купити розетки з USB

Розетки купити USB правильно нескладно, якщо враховувати такі моменти:

 • Потрібна кількість ЮСБ портів.
 • На яку силу струму повинні бути розраховані роз'єми: для смартфонів достатньо 1 А, а для планшетів краще 2 А і більше.
 • Вигляд самої розетки: основна, перехідник, подовжувач, комбінована.
 • Наявність додаткових опцій, наприклад, полички для смартфона.

Розетки з USB портом — купити в Україні за помірною ціною

Інтернет-магазин Капро пропонує багатогранний асортимент розеток з виходами ЮСБ за прийнятними розцінками. У продажу представлена продукція таких виробників:

 • ABB.
 • Legrand.
 • Niessen.
 • Schneider Electric.

Магазин реалізує виключно оригінальні вироби, що мають сертифікати якості. Продукція відповідає міжнародним стандартам і вимогам безпеки. Перед відправкою товар проходить додаткову перевірку.

Замовляйте пристрої для зарядки USB з гарантією від виробника від 1 року. Компанія Капро-Київ обслуговує фізичних та юридичних осіб, пропонуючи вигідні умови та індивідуальні знижки. Забезпечується експрес доставка по всій Україні.

USB розетки купити в КАПРО-Київ

Продукція