Виробник Profi Therm (Профі Терм) і його продукція

Продукція

Торгова марка Profi Therm належить польській компанії Електра, що виробляє з 1985 р. нагрівальні кабелі та системи кабельного опалення побутового, офісного та промислового призначення. У її асортименті також представлені нагрівальні кабелі для обігріву трубопроводів, системи сніготанення і проти обмерзання покрівель, зовнішніх сходів, інших зовнішніх об'єктів.

Основним пріоритетом компанії з самого початку стало бездоганна якість продуктів, що випускаються нею. Це дозволило заводу Електра вже в 1989 р. становити 60% польського ринку теплих підлог і експортувати свою продукцію в 5 країн Східної Європи — Угорщину, Румунію, Словаччину, Чехію, Югославію.

На початку 90 роках компанія вийшла на ринки СНД і України. У той час такий елітний продукт як теплі підлоги ще не користувалися особливим попитом у вітчизняного споживача. Але зараз Profi Therm з продукцією теплий пол займає від 5 до 10% українського ринку нагрівальних кабельних систем в середньоціновий категорії.

Кожне найменування виробів бренду сертифікати відповідності європейським і міжнародним стандартам:

 • IQNet;
 • ISO 9001;
 • VDE Underwriters Laboratories (стандарт німецьких лабораторій).

Основний стратегічний напрямок діяльності компанії — виробництво нагрівальних резистивних кабелів і на їх підставі нагрівальних матів. Нагрівальні елементи бренду відрізняються універсальністю, так як вони відмінно обігрівають практично будь-який тип покриття. Наприклад, бетонну стяжку або плитку на спеціальному плитковому клеї з покладеним в його шарі нагрівальним елементом. 

Техніко-експлуатаційні особливості продуктів Профі Терм:

 • Легкість укладання за рахунок гнучкості і еластичності кабелю, здатності запам'ятовування форми і надійної фіксації в системі.
 • Виражені водовідштовхувальні властивості, що дозволяє використовувати нагрівальний кабель при заливанні стяжки суміші, що самовирівнюється. Плюсом є те, що при висиханні підстави підлоги кабель не змінює становище і не деформується.
 • Стійкість до дії агресивних впливів цементних складів.
 • Експлуатаційна довговічність і надійність. Заявлений термін служби складає 15 років.
 • Використання тільки якісних матеріалів при виготовленні продукції.
 • Економічність — можуть використовуватися не тільки як додаткове, але і основне опалення. Економія досягається за рахунок використання автоматичного управління з використанням терморегуляторів, а також спрямованого потоку тепла.
 • Швидкодію — тепло починає відчуватися відразу ж після включення, вихід на заданий температурний режим відбувається дуже швидко.
 • Акумуляція тепла, яке віддається тривалий час після відключення.

Прайс Profi Therm

Всі вироби компанії відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості. Це виражається в демократичності ціни при високій якості продукції. Завдяки такій збалансованості Профі Терм і теплий пол цього бренду користуються великою популярністю в українських споживачів, монтажників і будівельників.

Каталог Profi Therm в інтернет-магазині Капро

Нагрівальний кабель і нагрівальний мат Профі Терм купити в Києві і Україні в розширеному асортименті пропонує інтернет-магазин Капро. Вся продукція бренду представлена 4-ма товарними категоріями:

 • Аксесуари у вигляді монтажних наборів для укладання нагрівальної плівки.
 • Нагрівальною плівкою під ламінат, паркет, лінолеум, ковролін з шириною смуги 50, 80, 100 див. Країною-виробником є Корея, хоча бренд зареєстрований в Польщі.
 • Нагрівальний кабель — різної потужності (140, 210, 270, 355, 455, 530, 630, 725, 900, 1070, 1240, 1450, 1790, 2100, 2600, 3300 Вт), довжини кроку та площі обігріву. Країна виробник — Україна на основі польських та українських комплектуючих виробничих потужностей.
 • Нагрівальний мат — проводиться на польському заводі, випускається потужністю від 75 до 1800 Вт для площі обігріву від 0,5 до 12 м².

Якщо ви дозріли для монтажу системи теплої підлоги, хочете бути впевнені в його якості та бажаєте придбати товар за доступною ціною — звертайтеся в магазин Капро і купуйте нагрівальні плівки, кабелі і мати від Профі Терм.