FlexiVent – модульна система розподілу повітря

Каталог FlexiVent

Про систему FlexiVent

Напівтверді пластикові вентиляційні канали виробництва ВЕНТС – FLEXIVENT.
Гнучкі повітроводи FlexiVent призначені для облаштування вентиляційних систем.
Сама вентиляційна система FlexiVent є модульною системою і грунтується на використанні компактних гнучких вентиляційних труб круглого перерізу: 63 і 75 мм.
Матеріал з яких складаються гофровані повітроводи FlexiVent – ударостійкий пластик.

Де застосовується?

Завдяки своїй гнучкості і компактності вентиляційна система FlexiVent знайде своє застосування всюди де необхідно вирішити задачу повітряного розподілу: вентиляція квартири, вентиляція в будинку, в офісі і навіть на невеликому виробництві.
Повітроводи FlexiVent підходять для монтажу в підлозі, стінах і стелі, для правильного монтажу бажано запланувати вентиляційну систему на етапі будівництва будівель.
З воздуховодами FlexiVent ви можете без особливих зусиль спроектувати вентиляцію будь-якої складності, а із застосуванням сучасних вентиляційних установок з рекуперацією тепла – створити сучасну енергозберігаючу систему.
Використовуйте вентиляційні повітроводи FlexiVent в комплексі з приточно-витяжною установками Vents, завдяки такому поєднанню ви досягнете правильного розподілу повітря зі збереженням тепла.

Переваги системи FlexiVent

  • Невеликі розміри. Компоненти FlexiVent завдяки своїй компактності можна використовувати для компонуванні системи вентиляції у випадках з нестандартними стелями. З багаторівневими стелями зі складним дизайном, а також в квартирах з низькою стелею.
  • Надійність конструкції. Повітроводи FlexiVent створені з міцного матеріалу, що дозволяє їм, при необхідності, витримувати високі навантаження, наприклад, при облаштуванні вентиляційних магістралей в бетонному стягуванні підлоги.
  • Низький рівень шуму.
  • Сумісність повітропроводів FlexiVent з пластиковими каналами з ПВХ (Пластивент).
  • Естетика.

Монтаж системи FlexiVent

Монтаж повітроводів і компонентів FlexiVent відбувається просто, швидко і чітко.
Швидкість в прокладанні вентиляційних трас досягається за рахунок гнучкості каналів і простих з'єднань, а простота за рахунок відсутності необхідності застосування спеціального інструменту і спеціальної підготовки фахівця.

Більш детальна інформація про монтаж (опис, розміри, характеристики тощо) модульної системи розподілу повітря в брошурі – Руководство по монтажу FlexiVent

Вентиляційна система FlexiVent | Монтаж продажа КАПРО-Київ

Продукція