Конвектори Ensto

Конвектори ENSTO: Походження, призначення та відгуки

Надійна робота електричного нагрівача ENSTO, що постачається до нас компанією з Фінляндії, дозволить забезпечити теплом приміщення від 20 м² навіть без центрального опалення.
Перед тим як описати принцип роботи та режими конвектора, поговорімо про північну країну Фінляндію та історію цього обігрівача.
ENSTO – надійна якість з Фінляндії!

Для українців найвідомішою асоціацією з Фінляндією, зазвичай, є бренд "Nokia". Навіть зараз у багатьох людей в Україні є клавішні мобільні телефони фірми "Nokia", але вони замало знають про Фінляндію.
Фінляндія географічно розташована в північній Європі, в Скандинавії, та відома як "країна снігу". Фінляндія є однією з п'яти північних країн та межує з Росією, Швецією та Норвегією, омивається Фінською затокою на півночі та Ніагарською затокою на заході.
Примітним фактом є те, що третина території Фінляндії знаходиться за полярним колом, це обумовлює клімат регіону.
У Фінляндії, як і в інших скандинавських країнах, довга зима та м'яке літо.
Опишемо трохи фактів про Фінляндію, які можуть зацікавити найменших читачів. Фінляндія є батьківщиною Санта Клауса – так в західних країнах та в Америці називають найголовнішого новорічного персонажа, а у нас він більш відомий як Дід Мороз.
Корінними жителями Фінляндії вважаються саами, тому Фінляндія так само відома як Лапландія.

На фото нижче зима в фінській Лапландії.

Фінська зима Лапландія

Оскільки зима в північних країнах, в тому числі у Фінляндії, занадто холодна та тривала, це сприяє розвитку галузі електроотеплення.
Фінський бренд Ensto сьогодні є  виробником, що лідирує, у світовій індустрії по виробництву електричних теплих підлог та обігрівачів – конвекторів.
У Фінляндії багато старих будинків, котеджів та інших видів житлових будівель, що зроблені з дерева. Це не дає можливості створювати обігрів з використанням теплої підлоги. Для полегшення встановлення, вільного переміщення та безпечної експлуатації Ensto активно розвивають галузь електричних обігрівачів (конвекторів).

Електричний конвектор Ensto Beta.

Конвектор Ensto Beta – основна серія фінських обігрівачів, що постачаються на український ринок.
На офіційному сайті Ensto ви зможете знайти нагрівачі серії Beta з детальним описом, з різними розмірами та потужністю. А також моделі з керуванням по Bluetooth. Але найпопулярніші конвектори, що вийшли на український ринок – це електричні конвектори Ensto "Beta" (з механічним та електронним термостатом).

На фото фінський конвектор ЕНСТO в інтер'єрі.

Фінський конвектор ensto відгуки

Наприклад, модель конвектора Ensto Beta 1500w є  найпопулярнішою на ринку України. Оптимальні розміри та потужність зробили його найпопулярнішим серед серії Beta.
Цей конвектор має номінальну потужність 1500 Вт та, згідно з табличкою виробника, здатен обігрівати неопалювальне приміщення площею до 17м².
Не дивлячись на те, що площа обігріву середніх розмірів, конвектор електричний ensto beta буде добре служити у своїй мобільності, та в будь-який момент ви зможете встановити його в необхідній зоні приміщення.

На фото внутрішній устрій конвектора Ensto

Конвектор ensto beta відгуки

Завдяки ніжкам, що йдуть в комплекті з обігрівачем, фінський конвектор ensto стійкий на будь-якій рівній поверхні.
Технічна інформація на всі моделі конвекторів Beta розміщена в спеціальному розділі з інструкціями, для цього необхідно відвідати офіційний сайт Ensto.

Конвектори Ensto ціна і як вигідно купити?

Роздрібна ціна на електричні конвектори ENSTO EPHBM15P є відносно не маленькою, але в нашому інтернет-магазині купити конвектор ensto beta будь-якої моделі можна буде з приємною знижкою.
Інтернет-магазин "КАПРО-Київ", в сезон, проводить різні маркетингові акції, завдяки яким у вас буде можливість купити електричний конвектор ensto вигідно, зі знижкою та ще й з офіційною гарантією на 5 років!

Переносний конвектор Ensto в інтер'єрі

ensto конвектор ціна

Перед тим як придбати фінський конвектор ensto та насолоджуватись його теплом, радимо детально ознайомитись з номінальними показниками цього обігрівача та підібрати правильну модель для площі вашого приміщення.

Як обрати конвектор Ensto?

Дуже часто люди, які вже вирішили купити конвектор ensto, допускають його настінне використання. Багато хто думає, що такий електричний нагрівач буде більш зручний для стаціонарного настінного монтажу, але ви лише раз спробуєте його як мобільний конвектор та впевнитесь в перевагах пересувного обігрівача! Такий конвектор можна пересувати в будь-яке приміщення, тому він стане незамінним електрообладнанням в домі.

Стильний обігрівач Ensto не порушить загальний дизайн вашого інтер'єру.

ensto конвектор відгуки

Комплектація. Що в коробці?

Тож, кожен обігрівач упакований в індивідуальну коробку, куди входить:  Конвектор ensto, інструкція, ніжки (якщо є в комплекті).
Зовнішня коробка, в яку запакований конвектор ensto beta візуально змінилась – стала більш яскравою. Вона залишилась міцною та здатна впоратись з суровими умовами експрес-доставки.
На коробці чіткі написи, де вказана важлива інформація про комплектацію та основні характеристики конвектору.

Оновлена упаковка в нових моделях Ensto

фінскі конвектори ensto відгуки

В інструкції по монтажу вказано, що Ensto серії Beta мають ступінь захисту IP21 / 24, що дає можливість використовувати фінські електричні конвектори у ванних кімнатах, без прямого потрапляння води.
Офіційна гарантія на 5 років додає ще один плюс в переваги, якими наділені обігрівачі.

Захист від перевертання: Моделі електричних конвекторів Ensto можна встановлювати навіть на килим.

Конвектори ensto купити

Монтаж та експлуатація

Коли ви змонтуєте обігрівач на стіні, не хвилюйтесь, що він буде перегрівати поверхню. Ensto конвектори працюють таким чином, що у верхній частині корпуса він буде гарячим, а в нижній прохолодним. В цьому і полягає сенс конвекторного обігріву. 
Зверніть увагу на те, що експлуатація конвекторів максимально безпечна – при падінні він автоматично вимикається.
При монтажі конвектора достатньо зафіксувати кронштейн на стіні та підвісити обігрівач в спеціальних місцях для кріплення.

Шнур підключення до конвектора Ensto досить довгий, щоб розташувати обігрівач по центру кімнати.

електричні конвектори ensto

Висновок: Переваги та чому варто купити конвектор Ensto

Зробимо висновок на основі всіх розглянутих переваг такого виду обігрівачів, яким є Ensto.
Щоб остаточно вирішити, необхідно провести порівняльне випробування цього електричного конвектора ENSTO з іншим нагрівальним пристроєм.
Ми беремо електричні конвектори Ensto EPHBM15P (найпопулярніша модель в Україні), як зразок.
Переваги обігрівача Ensto EPHBM15P полягає в тому, що в порівнянні з інфрачервоним обігрівачем такої самої напруги, він не випромінює світло та не дратує очі, особливо вночі.
Можемо взяти в порівняння вітровійку, що обігріває приміщення швидше, але має один суттєвий недолік – шум.
Шум від вітровійного обігрівача протягом довгого часу дратує та не дає можливості його використання в нічний час.
Електричний масляний нагрівач має свій недолік – він може нагріватись до високої температури та бути в такому стані постійно. Це приносить свої незручності та є не повністю безпечним коли в домі маленькі діти або тварини.

Висновок: Безпечність у використанні, відсутність сильного нагріву корпуса, відсутність світла та шуму – це переваги конвектора ENSTO EPHBM15P.
В нашому рейтингу він займає 1-е місце.
Вже в середині осені в містах холоднішає, хоч будинки і мають централізоване опалення, низька температура може застати вас в не сезон. Тут вам і знадобляться надійні та практичні електричні конвектори Ensto.
Такий обігрівач як Ensto допоможе створити затишок в негожу пору року.

Продукція