Комп'ютерні розетки

Щоб користуватися інтернетом недостатньо поставити роутер з маршрутизатором. Також необхідно підключити обладнання до ліній інтернет-сигналу і виконати налаштування. Саме підключення передбачає використання розеток комп'ютерних. Саме до них інформаційним кабелем «вита пара» і підключаються пристрої, що «роздають» інтернет-сигнал на ПК, ноутбуки та інші мобільні пристрої.

Від розетки RJ 45 залежить комфорт користування мережами, повнота задоволення користувальницьких потреб і якість інтернет-сигналу. В інтернет-магазині Капро ви знайдете необхідний варіант розетки для комп'ютера за прийнятною ціною.

Види інтернет-розеток та їх особливості

Щоб підключити інтернет-обладнання і комп'ютер, використовуються RJ 45 розетки. Це єдиний стандарт зв'язку, використовуваний у всьому світі. Конструктивно розетковий модуль складається з пластикового корпусу, в якому розташоване 1-4 роз'єму. Переважно для домашнього використання користувачі купують моделі на 1-2 роз'єму, а для офісів — на 4.

У моделях з декількома роз'ємами може бути різна комбінація:

  • Всі роз'єми одного типу — це цілком RJ45 розетки тільки для користування інтернетом.
  • Один роз'єм виконаний за стандартом RJ45, а другий — RJ11, призначений для підключення телефону.

Для двохгніздних моделей передбачено дві опції: один роз'єм для комутації з ПК за допомогою інформаційного кабелю, а другий — для сполучення з патч-панеллю. Для комп'ютерних розеток RJ 45 використовується тільки вита пара з обтиснутими 8 контактами. Якщо є роз'єм RJ11, то до нього можна підключити спеціальний кабель з обтиснутими 4 контактами. Розетки комп'ютерні та телефонні в одному корпусі більше затребувані в офісах, оскільки в домашніх умовах люди майже повністю відмовилися від стаціонарних телефонів.

Залежно від особливостей монтажу комп'ютерні розетки поділяються на такі види:

  • Зовнішні. У цьому випадку розетковий блок розміщується на стіні. Комп'ютерні Розетки RJ45 настінні на зовнішній стороні мають коннектор зі спеціальними ножами. При вдавлюванні в нього дроти на останньому ізоляція розрізається аж до жили, і це відчутно спрощує монтаж.
  • Внутрішні. Блок розміщується в установчій коробці, втиснутим у заглиблення в стіні. Конектор в цьому випадку знімний, а підрозетник затискається після фіксації в стіні спеціальним гвинтом.

Категорії інтернет-розеток

Категорія розетки визначає, на яку відстань сигнал від неї буде йти без спотворень і яка буде безпосередньо швидкість інтернету:

  • RJ-45 Cat.5. Швидкість передачі сигналу — до 100 Мбіт/с.
  • RJ-45 Cat.5е. Швидкість для двох пар до 100 Мбіт/с, для чотирьох — до 1000 Мбіт/с
  • RJ-45 Cat.6. Використовуються для мережевих систем Fast Ethernet і Gigabit Ethernet. Швидкість до 1000 Мбіт/с

Купити комп'ютерні розетки недорого в Україні

Великий вибір Вай Фай розеток за помірними цінами пропонує інтернет-магазин Капро-Київ. Клієнтам пропонується каталог виробів від українських та іноземних виробників, що володіють сертифікатами якості міжнародного зразка і відповідають всім нормам безпеки.

Продукція проходить додатковий контроль перед відправкою покупцю, що виключає можливість отримання браку. Зробити замовлення в компанії Капро можуть приватні клієнти та юридичні особи, скориставшись вигідними індивідуальними умовами. Можливе придбання смарт розеток в роздріб від 1 одиниці або оптом в будь-якій необхідній кількості.

Замовляйте розетки ТВ та інтернет за приємною ціною: Капро забезпечує ввічливий сервіс, продукцію високої якості і прискорену доставку по всій країні.

Продукція