Двополюсні вимикачі світла

Для створення прохідного освітлення або збільшення безпеки при управлінні світлом звичайним способом все частіше використовують двополюсний перемикач. Цей пристрій відрізняється від стандартних побутових вимикачів внутрішньою конструкцією, в той час як лицьова частина практично не відрізняється.

Двополюсний перемикач — особливості і можливості

Щоб зрозуміти, як працює двополюсних перемикач на два напрямки, необхідно розібратися в тому, чим він відрізняється від стандартного вимикача.

У звичайному вимикачі є два контакти — один нерухомий (зафіксований на внутрішній панелі) і один рухливий (розташований на звороті клавіші). При натисканні на клавішу контакти замикаються, і на світильник подається напруга. Якщо клавішу перевести в інше положення, контакти розімкнуться, і погасне світильник. Іншими словами, є тільки положення «включено».

Двополюсний вимикач влаштований інакше. У ньому два нерухомих контакту на протилежних сторонах внутрішньої панелі і два рухомих — аналогічно на протилежних сторонах задньої сторони клавіші. Натискання на клавішу замикає одну пару контактів (рухливий+нерухомий) і розмикає іншу, а переклад клавіші в інше положення замикає розімкнені і розмикає зімкнуті контакти. Тобто маємо два положення: «включено» і «вимкнено». Саме тому двополюсний вимикач правильніше називати перемикачем — він перемикає напругу з одного ланцюга на іншу.

Використовувати двополюсних перемикач можна двома способами:

  1. Як звичайний вимикач зі збільшеною безпекою. Для цього на 3 контакту підводиться фаза, а на один — нуль. Перевага в тому, що пристрій в положенні «вимкнено» дійсно буде не під напругою, на відміну від звичайного вимикача.
  2. Як прохідний вимикач. Наявність двох пар контактів дозволяє облаштувати систему прохідного освітлення, тобто керувати одним світильником з двох точок. Цей варіант актуальний у великих приміщеннях, прохідних кімнатах, довгих коридорах, на сходах.

Як правило, ця електрофурнітура одноклавішна. При цьому на клавіші часто нанесене відповідне маркування, що вказує, де яке положення. Можливо навіть наявність світлової індикації.

Колірне виконання і дизайн можуть відрізнятися. На роботі вироби ці параметри не позначаються, однак можуть вплинути на його вартість.

Купить двополюсний перемикач на два напрямки в Україні за вигідною ціною

Замовити перемикач кулачкових двополюсної за прийнятною ціною пропонує українська компанія Капро-Київ. Тут ви знайдете пропозиції від українських та закордонних брендів, що представлені різними за дизайном і ціною лінійками продукциями. Придбати можна як повноцінний перемикач, так і його окремі складові — механізм, клавішу, лампочку підсвічування і т. д.

Інтернет-магазин продає виключно оригінальні вироби, що мають сертифікати якості і повністю відповідають нормам безпеки. Додатковою гарантією якості виступає перевірка на шлюб перед відправкою покупцю.

При замовленні в магазині Капро ви отримуєте товар з гарантією від 1 року, наданої виробником. Купити вироби можна в роздріб від 1 штуки оптовою партією будь-якого обсягу   компанія забезпечить швидку комплектацію і прискорену доставку по всіх містах України.

Замовляйте в Капро-Київ — вас чекають багатогранний асортимент, компетентна допомога в підборі і найпривабливіші ціни.

Продукція