ДКС (діелектричні кабельні системи)

Продукція

Діелектричні кабельні системи являють собою групу компаній, зайнятих у виробництві кабельних систем і обладнання для електричних щитів. Виробничі потужності зосереджені в Україні, Європі, Росії і Бразилії. У складі групи три підрозділи, один з яких ─ це ДКС України. На території Європи виробництво зосереджено в Угорщині, Румунії, Італії.

Під виробничі потужності та складські приміщення компанії відведена площа 8 тисяч м². У складі виробничого комплексу знаходяться лінії з виготовлення гофрованих, жорстких і двостінних труб, пластикових каналів, металевих лотків. Оснащення дозволяє випускати консолі, аксесуари, дротяні лотки і здійснювати високошвидкісне намотування гофротруб.

ДСК каталог з 25 тисяч найменувань представлений шістьма основними групами виробів:

 • кабельні канали;
 • труби;
 • металеві лотки;
 • електрощити та їх елементи;
 • шинопроводи;
 • близкавкозахисні і заземлюючі пристрої.

Багато продуктів являють собою інноваційні рішення в світі електротехнічного обладнання. Активна розробка і впровадження найсучасніших технологій і матеріалів, наявність великої кількості патентів стали основою:

 • високої якості продукції;
 • підвищеного попиту на ринку електрообладнання;
 • затребуваності в різних галузях промисловості, аграрного комплексу, інфраструктурних проектах і будівництві. 

Основним завданням групи ДКС України є реалізація на ринку електротехнічних виробів, якісних інноваційних матеріалів та систем для прокладки інформаційних, силових кабельних трас і телекомунікаційних мереж.

Прайс ДКС 

Прямих продажів ДСК не проводить, реалізація продукції відбувається через розвинену мережу дистриб'юторів і дилерів, в тому числі і компанію-постачальника Капро-Київ в якості офіційного дистриб'ютора. Завдяки збалансованості збуту і своєчасного регулювання ціни Діелектричні Кабельні Системи України забезпечують постійну присутність свого продукту на ринку і адекватність цінової політики.

Каталог ДСК 

В асортименті товарів від ДСК, представлених магазином Капро, переважають такі категорії товарів:

 • Гнучкі гофровані труби з ПВХ діаметром 16, 20, 25, 32 мм для здійснення прихованої проводки в бетонних стяжках і штробах стін з негорючих матеріалів. Відмінною особливістю є наявність сталевої протяжки, що дозволяє прискорити і полегшити прокладку проводів. Температурний режим експлуатації від -5 до +60 градусів.
 • Кріплення для труб ─ у даній категорії представлені пластикові тримачі для гофрованих труб діаметром: 16, 29, 25, 32, 40 і 50 мм. В кріпленні передбачені отвори для дюбеля. 

Вся продукція має сертифікати відповідності, відрізняється сучасним дизайном, взаємозамінністю і доповнюванністю систем. Це дозволяє комплектувати мережі, що прокладаються виробами від різних дистриб'юторів, але в межах одного виробника ДКС. Представляє інтерес для використання продукції групи в самих різних галузях діяльності ─ житловому і комерційному будівництві, харчовій та хімічній промисловості, металургії, об'єкти інфраструктури і сільського господарства.

Серед великих об'єктів, укомплектованих продуктами компанії, можна назвати Запорізьку, Хмельницьку, Рівненську АЕС, Мотор Січ, Арселор-Мітал (Кривий Ріг), Миргородський завод мінеральних вод та багато інших. Тому, якщо ви зупинили свій вибір на ДКС, звертайтеся в магазин Капро ─ тут Вас чекає відмінний сервіс, вигідні фінансові умови і оперативна доставка в будь-який регіон країни.