Димер для світлодіодної стрічки

Популярність світлодіодних стрічок останнім часом все більше збільшується. Це пояснюється їх набагато більшою ефективністю, економічністю і подовженим терміном експлуатації в порівнянні з іншими джерелами світла. Зростання поширеності світлодіодів сприяє і можливість регулювання їх яскравості за допомогою димерів.

Димер для світлодіодної стрічки   що це таке і в чому плюси його використання?

Димер для світлодіодних стрічок — це електротехнічний пристрій, що використовується для керування яскравістю світла різних світлодіодних ламп, в основному одноколірних. Фактично, це регулятор освітленості, що розміщується між блоком живлення, який перетворює напругу 220 В на 12 В або 24 В, і світлодіодною стрічкою, розрахованої на експлуатацію при таких параметрах напруги.

До основних переваг використання димера для LED стрічки можна віднести:

  • Економію енергоспоживання до 30-35%.
  • Збільшений термін експлуатації світлодіодного джерела світла за рахунок зменшення навантаження і запобігання перегріву стрічки, особливо у цифрових димерів для ЛЕД стрічки.
  • Можливість створення різних світлових ефектів у місцях різного типу — житлових, комерційних, розважальних і т. д.
  • Комфортне керування за допомогою дистанційного пульта та інших засобів передачі сигналу, в тому числі і від датчиків систем безпеки, при спрацьовуванні яких негайно включається освітлення. Таким чином можна відлякувати злочинців, імітуючи присутність власників.
  • Можливість програмування.

Димер для діодної стрічки — класифікація

Критеріями класифікації можуть служити:

  1. Принцип дії. За цим критерієм димери поділяються на аналогові і цифрові. Аналогові регулюють режим освітлення за допомогою корегування напруги, в той час як цифрові за допомогою командних сигналів різної тривалості. На ринку також представлені комбіновані пристрої, так звані аналогово-цифрові моделі. До плюсів аналогових димерів відносяться менші втрати потужності, до мінусів — перегрів стрічки і як результат її недовговічність. Цифрові пристрої перегрів не викликають, тому термін експлуатації у них збільшений, втрати потужності мінімальні, але деякі дешеві моделі можуть викликати мерехтіння, досить обтяжливі для очей. Комбіновані варіанти димерних пристроїв практично позбавлені недоліків аналогових і цифрових регуляторів, поєднуючи в собі їхні позитивні якості, але вони коштують набагато дорожче і тому не настільки популярні.
  2. Спосіб управління:
    • механічний (поворотний, нажимный, поворотно-нажимный);
    • електронний сенсорний димер для світлодіодної стрічки;
    • дистанційно керований димер з пультом для світлодіодної стрічки — за допомогою інфрачервоного випромінювання, радіохвилі або смартфонів і планшетів, підключених до Wi-Fi;
    • акустично керований пристрій, що має вбудований звуковий датчик. Сигналом може служити всплеск долонями, мова або інший специфічний звук, не характерний для повсякденного життя. Єдиний недолік — реагування на звуки, що видаються телевізором, розмовою на підвищених тонах, гучною музикою. Останнє, до речі можна перетворити на своєрідний плюс, так як синхронну зміну освітленості разом зі звуком можна використовувати як світломузичний ефект.
  3. Тип монтажу — накладні, вбудовані і модульні.

Де краще купити димер для світлодіодної стрічки в Україні?

Інтернет-магазин Капро спеціалізується на продажу електротехнічної продукції різного призначення. Розширений асортимент, його постійне оновлення інноваційними моделями, професійні консультації, швидке виконання замовлення і оперативна доставка в будь-який регіон України, лояльне ставлення до клієнтів — основні переваги роботи з компанією Капро-Київ. Звертайтеся, якщо вам потрібні вироби високої якості за оптимальною ціною та з гарантією від виробника.

Немає жодного товару в цьому розділі.