Продукція Devi (Деві)

Продукція

Компанія DEVI була відкрита в 1942 р. в Копенгагені. З самого початку вона випускала нагрівальні елементи для промисловості. Незабаром відбулося значне розширення виробництва. 

На даний момент Деві володіє заводами в Данії з загальними виробничими площами 20 тис. м². У 60-х роках компанія стала випускати нагрівальні електрокабелі для перших систем електроопалення. 

У 70-і роки головний офіс компанії перемістився в провінційне містечко Вайле із зручною транспортною розв'язкою та знаходиться недалеко від аеропорту. На початку 80-х DEVI стала нарощувати свої експортні можливості, починаючи освоювати ринки найближчих держав, насамперед Фінляндії. В цей же час були створені її фірми в Швеції, Норвегії, Німеччині, що ще більше розширило експорт нагрівальних кабелів в країни Європи і Близького Сходу. Це дозволило компанії вийти на світовий рівень і змінити напрямок виробничої діяльності, переорієнтувавши її на виготовлення матів і кабельних виробів для систем теплої підлоги. 

З 2000 р. DEVI розробляє і впроваджує концепцію інтелектуального опалення. У 2003 р. компанія увійшла в групу Danfoss, а порівняно недавно відкрила свій офіс в Пекіні. Зараз підприємства компанії працюють також у Польщі та Франції. 

На сьогодні DEVI має більше 20 представництв у різних країнах світу. Її продукція поставляється в 65 держав і успішно реалізується за рахунок розвиненої дилерської мережі. Асортимент компанії відрізняється широким спектром виробів:

 • Нагрівальні кабелі для різних умов використання.
 • Нагрівальні мати.
 • Терморегулятори різних типів ─ електронні пристрої, інтелектуальні системи для розумного будинку.
 • Монтажні аксесуари. 
 • Системи проти обмерзання покрівлі і зовнішніх поверхонь.

Серед основних переваг продуктів компанії можна назвати такі:

 • Гарантія, що діє 10 років для кабелю і 2 роки для терморегуляторів. При виникненні гарантійного випадку DEVI безкоштовно виправляє дефект і покриває всі витрати по регенерації покриття.
 • Для нагрівальних кабелів, прокладених у бетоні, термін експлуатації практично не обмежений. 
 • Вся продукція сертифікована.
 • Забезпечується технічна підтримка для споживачів. 

Devi в Україні працює з 1994 р. Її офіційний представник ─ ТОВ «Данфосс ТОВ». Компанія має мережу з більше ніж 70 офіційних дилерів. Вся її продукція пройшла національну сертифікацію Держстандартом України. У 2011 р. науково-дослідним центром споживчих експертиз теплі підлоги торгової марки DEVI були визнані кращими серед п'яти найбільш популярних марок.

Прайс Devi 

Будучи офіційним дистриб'ютором виробника Devi, магазин Капро-Київ пропонує її продукцію за цінами, максимально наближеним до вартості від виробника. На сайті Капро актуальні ціни вказуються при описі кожного найменування замість з фото і технічними характеристиками. Це полегшує вибір потрібного продукту, економить час і дозволяє краще орієнтуватися в збалансованості ціни і функціональних можливостей виробів.

Каталог Devi в інтернет-магазині Капро

Вся продукція Devi, купити в Києві і Україні яку пропонує магазин Капро, представлена 2-ма основними категоріями:

 • Нагрівальні кабелі довжиною 10, 20, 32, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 і 125 м з гарантією до 12 років.
 • Нагрівальні мати різних типорозмірів ─ від 0,5х6 м до 0,5х24 м і потужністю від 450 до 1800 Вт.

Купити Devi у Капро можна за цілком доступною вартості, при цьому вона поєднується з високою якістю і відмінними технічними характеристиками. Якщо вам потрібно саме таке електротехнічне обладнання ─ звертайтеся в Капро.