Продукція Conta-Clip

Продукція

Conta Clip є виробником, що пройшов довгий шлях від невеликого підприємства до одного з лідерів у сфері виготовлення електротехнічних товарів. Компанія почала працювати в 1977 році, а на сьогодні є брендом, представленим на глобальному ринку. Конта Кліп випускає все, що застосовується у шафах автоматики. Головна відмінність продукції — надійність та інноваційні рішення, які цінуються покупцями.

У числі продукції такі вироби:

 1. Клеми. Їм відведена провідна роль. Також випускаються клеми для друкованої і рознімної плати.
 2. Натяжні скоби.
 3. Кабель-канали.
 4. Екранні затискачі.
 5. Корпусні компоненти.
 6. Системи введення кабельної продукції.
 7. DIN-рейки.
 8. Електроніка для DIN-рейки. В її числі реле, розрядники, блоки живлення та ін
 9. Маркування.
 10. Інструменти для електромонтажу.
 11. Промислові комунікатори, а також модулі вводу-виводу.

Виробник приділяє підвищену увагу кваліфікації своїх працівників і стану верстатного парку. Саме тому значна сума доходів направляється на додаткову освіту співробітників, оновлення та розширення виробничих потужностей. Також для підвищення якості складання устаткування компанія розробляє і використовує власний інструментарій.

Вся продукція з Конта Кліп каталогу піддається тестуванню згідно стандартам, заданим EN і IEC. Це ще одне підтвердження надійності виробів і реалізації в них передових технологій. На сьогоднішній день підприємство сертифіковане за стандартом DIN ISO 9001/2000.

Прайс Conta Clip

Компанія Conta Clip хоч і дотримується високих стандартів при виготовленні своєї продукції, але прагне забезпечити її прийнятну вартість. Для цього на заводі всі процеси максимально оптимізовані і автоматизовані. Це знижує витрати в ході виготовлення. Також компанія використовує вихідні комплектуючі та сировину від перевірених постачальників, тому кількість браку зводиться до нуля, а значить це не потрібно закладати в кінцеву вартість.

Купуючи вироби Conta Clip в інтернет-магазині Капро-Київ, ви отримуєте якісні товари за приємною ціною. Це забезпечується за рахунок відсутності посередників, і як результат — відсутність зайвих націнок.

Каталог Conta Clip

Від Conta Clip каталог включає в себе такі групи товарів:

 1. Клеми і клемники. Вони доступні в різних видах — високотемпературні керамічні, пружинні, натискні, болтові, вимірювальні, гвинтові, а також екранні кабельні натяжні затискачі і скоби.
 2. Аксесуари для клем. У цій групі різний інструментарій, DIN-рейки, розетки та тримачі для них, маркування, кінцеві консолі, кабелерізи, кришки та наконечники для клем, перемички, кабелевводи і тестировочні вироби.
 3. Системи вводу кабелів. Включають в себе рамки, розділові вкладиші і кабелевводи.
 4. Компоненти КРМ. Категорія містить конденсатори, контактори, дроселі для фільтро-компенсації і цифрові регулятори реактивної потужності.
 5. Вимірювальні пристрої. У цій групі доступні мультиметри і трансформатори струму.
 6. Комутаційні прилади.
 7. Реле і таймери.
 8. Датчики.
 9. Обладнання захисту. До нього відносяться вентилятори, щитові електронагрівачі, блоки живлення, запобіжники, УЗ від імпульсних перенапруг.

Замовляйте продукцію Conta Clip в компанії Капро-Київ. Тут вас чекають вигідні ціни, можливість роздрібного від 1 одиниці і оптового замовлення в будь-якому обсязі, гарантія від виробника та експрес доставка по Україні.