Продукція Bas IP

Продукція

Про компанію

Міжнародна компанія – Bas IP LTD (Великобританія) з 2008 року спеціалізується в сфері зв'язку та є провідним фахівцем на ринку IP відеоспостереження і IP домофонії.
Передові технології яким є – домофон Bas ip побудовані на інноваційних рішеннях все частіше знаходять своє застосування в домофонних системах в Україні.
Компанія Bas IP стрімко розвиває напрямок IP телефонії і IP домофон.
Сьогодні компанією Bas IP випускається високотехнологічне обладнання, яке відповідає сучасним вимогам дизайну, безпеки і комфорту. Сучасні IP відедомофони і IP викличні панелей виробництва Bas IP знаходять своє застосування, як в індивідуальних домофонних системах, так і в масштабованих системах відеоконтролю (СКУД і Багатоквартирні домофони).
Зручний інтерфейс, сучасний дизайн, надійна робота і інтеграція в управління домашньою автоматикою робить обладнання Bas IP незамінним інструментом в сучасній будівельній архітектурі.

Продукція Bas IP в КАПРО

Компанія КАПРО-Київ – офіційний дистриб'ютор Bas IP на території України.
У нас на сайті представлений весь каталог продукції Bas IP включаючи відеодомофони, панелі для виклику і додаткове обладнання для домашньої автоматики (Розумний будинок).

Каталог

Каталог Bas IP це асортимент домофонів та супутнього обладнання що дозволяє вибрати оптимальні пристрої для будь-яких, навіть найскладніших, вимог при проектуванні домофонних систем.

Завантажити каталог обладнання Bas IP pdf (2019 р).

IP відеодомофони

Пристрої різних діагоналей екрану з високою роздільною здатністю, які також дозволяють переадресовувати відеодзвінки на будь-який комунікатор за допомогою використання додатків.

IP викличні панелі

Панелі для виклику Bas IP – є невід'ємною відповідною частиною будь-якого відедомофона Bas IP.
Функціонал окремих викличних панелей дозволяє розширити управління домашньою автоматикою навіть без підключення відедомофона. Наприклад, управління освітленням, сигналізацією тощо можливо реалізувати використовуючи популярну панель виклику Bas IP – AV-07 або аналогічну.

Технології

Пристрої відеодомофоніі компанії Bas IP це сучасне обладнання в використанні якого застосовуються передові технології зв'язку такі, як SIP-протокол і IP-домофон.

IP відеодомофони

IP-домофон – це новий сучасний тип відеодомофоніі, що володіє винятковою функціональністю з високою якістю передачі відеосигналу. Принцип роботи такого типу пристрою, як IP домофон, ґрунтується на мережевих IP технологіях і інтеграції їх в локальну комп'ютерну мережу.
Основною перевагою такої технології полягає в тому, що віддалене спостереження, управління контролем доступу приміщення доступні через будь-який смартфон або ПК, навіть коли воно знаходиться за тисячі кілометрів.
Також на відміну від аналогових домофонних систем IP-домофони здатні виконувати ті ж функції, що і звичайні відеодомофони, розширюючи свої здібності в сторону управління освітленням, вентиляцією та іншими елементами домашньої автоматики.
Популярні вирази «Розумний будинок» і домофон Bas ip тісно пов'язані і доповнюють один одного в сучасному облаштуванні житлових і комерційних об'єктів.

SIP протокол

SIP (Session Initiation Protocol) – це один з найбільш поширених сучасних цифрових протоколів зв'язку. SIP технологія дозволяє використовувати широкий діапазон функцій – передачі цифрових інформаційних потоків звуку, відео, текстових повідомлень і навіть факсів.
Протокол (стандарт) SIP відповідає за встановлення зв'язку між абонентами які використовують цей протокол.

Як працює протокол SIP

Обладнання і додатки використовують IP-зв'язок, які підтримують протокол SIP, утворюють між собою SIP-мережу. У цій SIP-мережі кожному пристрію (абоненту) присвоюється унікальна адреса SIP (з відповідними налаштунками). Формат такої адреси "sip:user@host.com". Підключившись в SIP-мережу з будь-якого пристрою (планшета, смартфона, комп'ютера або іншого подібного пристрою) ви зможете здійснювати відеодзвінки на свій віртуальний SIP-номер. Причому незалежно від вашого географічного положення для цього вам необхідний тільки інтернет.

Інструкція

Пристрої поставляються в індивідуальній упаковці. Кожен домофон bas ip комплектується інструкцією і кріпленням. При необхідності, оновлена прошивка, також як і інструкція до домофону bas ip, може бути доступна на сайті виробника або в картці товару у нас в інтернет-магазині «Капро-Київ».

Налаштування

Все обладнання bas ip налаштовується фахівцем при підключенні. Для настройки панелі або домофона bas ip необхідно увійти за IP-адресою в адмін-панель, пристрою що настроюється і зробити необхідні установки параметрів: прописати адресу локальної мережі в якій використовується обладнання Bas IP і адреси SIP-номерів.
Домофони bas ip налагодження та обслуговування яких проводилося не кваліфікованим фахівцем, що призвело до виходу з ладу пристрою не підлягає гарантії.