Продукція Zubr

Продукція

Zubr — це не окрема компанія, а бренд, створений великим виробником електротехнічного обладнання DS Electronics. Бренд спеціалізується на виготовленні реле напруги для різних цілей, а з недавнього часу він почав випускати і реле струму. Вперше на ринки продукція була випущена в 2004 році, а вже в 2008 році вона з'явилася в найбільших будівельних гіпермаркетах.

Реле Zubr призначені для захисту різної техніки від надмірних коливань напруги в мережі, що стосуються напруги, струму і потужності. Ці електромеханічні пристрої забезпечують безперебійну роботу без ризиків неполадок для побутових приладів і промислового обладнання шляхом захисту від перекосу, злипання фаз або зміни їх послідовності, інших аварійних ситуацій.

Використання реле Zubr дає можливість не тільки здійснювати контроль за роботою електротехніки, але і оптимізувати споживання нею електрики. Проте варто пам'ятати, що реле напруги застосовується в стабільних мережах для виключення негативного впливу на техніку-споживача у разі аварійної ситуації.

Прайс Zubr

Вартість продукції Зубр визначається такими параметрами:

  • Призначення пристрою. Для всього будинку, на 2 модулі, для контактора, трифазного навантаження або розетки.
  • Тип пристрою. Реле може призначатися для контролю напруги, потужності або струму. Також у продажу багатофункціональні реле.
  • Характеристики, потужність навантаження.
  • Тип монтажу. Установка пристроїв може виконувати на DIN-рейку або в розетку.

Вартість приладів варіативна: ви можете замовити як бюджетну модель з невеликим функціоналом, так і дорогу з розширеними опціями. В прайсі вироби вартістю 300-1000 грн.

Вартість виробів порівняно менше, ніж у багатьох інших відомих виробників. Однак це досягається за рахунок оптимізації виробничих процесів. Компанія не несе зайвих витрат під час виготовлення, а тому може запропонувати конкурентну ціну на дуже якісні вироби.

Каталог Zubr

По бренду Зубр каталог досить великий. У ньому представлені прилади, що володіють номінальним робочим струмом 5-63 А, потужністю 1-13,9 тис ВА. Крім того, практично всі реле мають термозахист. Для виготовлення корпусів пристроїв використовується самозатухаючий полікарбонат: це підвищує рівень безпеки на випадок виникнення аварійної ситуації.

Незалежно від призначення, всі пристрої доповнені затримкою на включенні. Завдяки цьому забезпечується посилений захист приладів-споживачів: на них подається живлення тільки після стабілізації напруги. В окремих пристроях застосовується алгоритм True RMS і більш професійна система, що виконує відключення навантаження.

У разі знеструмлення всі налаштування зберігаються в енергонезалежній пам'яті реле — це робить продукцію ще більш зручною і затребуваною.

Виробник Зубр використовує в своїй продукції лише надійні комплектуючі. В реле Zubr використовуються деталі від світових лідерів — Samsung, EPCOS, HTC і т. д. Завдяки цьому кожний виріб прослужить в 3-4 рази довше, зберігаючи стабільність і надійність роботи.

Інтернет-магазин Капро зібрав по торговій марці Зубр каталог товарів, здатний задовольнити потреби кожного покупця. Всі вироби продаються з гарантією від виробника від 1 року і за помірною ціною.

Якщо вам буде потрібна допомога у виборі, співробітники компанії Капро-Київ нададуть безкоштовну компетентну консультацію і підберуть найкращий варіант для вас. Замовити вироби можна від 1 одиниці в роздріб або оптовою партією будь-якого обсягу. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни.

Шановні покупці!
У зв’язку з війною ми працюємо з деякими обмеженнями:
Всі ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ обробляються і товар відправляється на доставки.
Доставка перевізником «Нова Пошта» за рахунок покупця.
Кур'єр по Києву 150 грн.
Товар відвантажується лише після 100% сплати.
Наявність і ціна на сайті на деякі товари зараз орієнтовні й можуть не співпадати з остаточними після перевірки.
У разі виникнення питань прохання телефонувати з 10.00 до 17.00. Ми на зв'язку!