Рубильники і перемикачі

Продукція

Рубильники є пристроями ручного управління, використовуваними в ланцюгах змінного струму з напругою до 660 В і постійного струму з напругою до 440 В. Їх основне призначення — ручне замикання і розмикання електричних ланцюгів, розрахованих на силу струму від 100 до 1000 А.

Вибір рубильників по току та інші характеристики

Електричні пристрої цього типу диференціюються за такими параметрами:

  • величиною номінальних показників сили струму — 100, 200, 400, 600, 1000 А;
  • числу полюсів електричних рубильників — на 1, 2 і 3 полюса;
  • наявність або відсутність контактних розривів;
  • спосіб управління — безпосередній при розміщенні рукоятки спереду і дистанційний при знаходженні приладу на задній стороні щита або шафи;
  • за способом приєднання проводів — ззаду або спереду;
  • за способом розміщення рукоятки рубильника — центральне положення для відключення знеструмлених мереж, з бічним або важільним приводом для роз'єднання ланцюгів, що знаходяться під струмом.

Крім того, існують і інші параметри, що впливають на вибір роз'єднувача. Наприклад, тип перемикача — розривний, перекидний або реверсний.

Принцип установки і обслуговування

Вимикаючі пристрої, призначені для знеструмлення під навантаженням, завжди встановлюються вертикально. При цьому проводка і шини підключаються до нерухомих контактів обладнання. Іншими словами, в вимкненому стані рухливі ножі пристрою не повинна перебувати під напругою. Проводка і шини повинні володіти перетином, що відповідає номінальному струму. Також вони зміцнюються таким чином, щоб не відбувалося передачі механічних навантажень на клеми з метою запобігання перегріву і забезпечення надійного контакту. Неструмопровідні елементи вимикача, виконані з металу, обов'язково заземлюються.

Контактні гайки в момент підключення обладнання затягуються плавно, при цьому після першої затяжки вони послаблюються, а потім знову затягуються до упору. Також рекомендується попередньо обробити їх технічним вазеліном. На контактні ножі рекомендується нанести невелику кількість касторової олії. При загустінні мастила її слід видаляти за допомогою бензину.

Де краще купити рубильник в Києві?

Інтернет-магазин Капро пропонує купити рубильник в Україні. Ви можете зробити замовлення, орієнтуючись на представлений на сайті каталог рубильників. У ньому можна знайти 2 категорії рубильників і перемикачів: I-0 і I-0 — II. Різниця між ними полягає в тому, що перші призначені для роз'єднання і з'єднання ланцюга і не захищають від коротких замикань і інших екстремальних умов (наприклад, перегріву).

Рубильники-перемикачі другого типу мають здатність не тільки розмикати і перемикати електричні лінії, але і володіють певним ступенем захисту. Крім того, вони можуть працювати і як рубильники перемикачі вводів, тобто перемикати на іншу лінію або на резервний генератор.

Додаткові можливості вироби позначаються і на такий параметр як ціна. Але в будь-якому випадку рубильник від інтернет магазину Капро обійдеться вам за прийнятною вартістю, яка оптимально співвідноситься з якістю товару.

Замовлення можна оформити в роздріб від 1 одиниці або оптом в будь-якому необхідномк обсязі. Компанія обслуговує приватних клієнтів та юридичних осіб, надаючи вигідні умови для всіх категорій клієнтів. При оптовому замовленні передбачені і персональні знижки.

Поспішайте купити рубильник в Капро з оптимальним ціновою пропозицією, оперативної комплектацією і прискореної доставкою замовлення по всіх регіонах країни.

Шановні покупці!
У зв’язку з війною ми працюємо з деякими обмеженнями:
Всі ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ обробляються і товар відправляється на доставки.
Доставка перевізником «Нова Пошта» за рахунок покупця.
Кур'єр по Києву 150 грн.
Товар відвантажується лише після 100% сплати.
Наявність і ціна на сайті на деякі товари зараз орієнтовні й можуть не співпадати з остаточними після перевірки.
У разі виникнення питань прохання телефонувати з 10.00 до 17.00. Ми на зв'язку!