Реле захисту напруги

Продукція

Для здійснення безперервного контролю напруги в електричній мережі, а також для автоматичного включення або виключення подачі електрики використовується спеціальне обладнання — реле.

Спрацьовування пристрою відбувається після зміни параметрів в мережі. Якщо з якихось причин воно стає менше або більше встановлених в програмі (вимірювальному блоці), то відбувається розмикання ланцюга. Як результат, техніка отримує захист від перевантажень.

При відновленні встановлених показань відбувається з'єднання ланцюга і відновлення подачі електроенергії. Більшість пристроїв запрограмовані таким чином, щоб електропостачання починалося з невеликою затримкою (зазвичай до 10 хвилин). Це необхідно для того, щоб при частих коливаннях не відбувалося регулярне включення і виключення техніки (що може призвести до швидкого її виходу з ладу).

Реле контролю напруги — вибираємо правильно

Щоб забезпечити максимальну ефективність роботи обладнання необхідно правильно підібрати його. Для цього слід враховувати такі фактори:

  • Кількість фаз — 1 або 3.
  • Спосіб установки — стаціонарний або переносний.
  • Наявність додаткового вбудованого обладнання, наприклад, вольт-амперного реле.
  • Забезпечення захисту від стрибків напруги, перегрівів, коротких замикань.

Стаціонарне обладнання зазвичай встановлюється в розподільних щитках. Однак іноді зробити це неможливо. У таких випадках будуть потрібні переносні, які можуть мати вигляд розетки, вилки з розеткою або подовжувача. Використання останнього варіанту особливо ефективно у випадках, коли необхідно створити захищене підключення віддаленого електрообладнання.

Параметри, з якими може вести роботу той чи інший варіант реле, вказуються безпосередньо на корпусі. Зазвичай там міститься така інформація:

  • Повна пропускна можливість.
  • Максимально допустимий номінальний струм мережі.
  • Мінімальне і максимальне значення напруги, в діапазоні якого можлива настройка обраного екземпляра.
  • Значення частоти струму мережі, в якій буде використовуватися пристрій.

Трифазне реле напруги має лише незначні конструктивні відмінності від однофазних. Також різниця може бути в діапазоні регульованої напруги. Слід вибирати обладнання відповідно до кількості фаз, оскільки інакше підключити його буде неможливо.

Важливо правильно провести настройку реле. Зазвичай спочатку вказується верхнє і нижнє значення напруги, при яких обладнання буде спрацьовувати. Тільки після цього вказується час включення. Запуск пристрою і включення подачі електроенергії в мережу відбувається автоматично. Включення ланцюга здійснюється тільки по закінченню заданого часу.

Замовити реле напруги однофазне і трифазне в Україні

Компанія Капро пропонує клієнтам широкий асортимент однофазних і трифазних реле вітчизняного та імпортного виробництва. Все обладнання відповідає вимогам безпеки і якості. Всі товари супроводжуються докладними описами із зазначенням характеристик. Також можна отримати професійну консультацію від співробітників Капро-Київ, що дозволить підібрати максимально відповідний для ваших умов пристрій.

Телефонуйте і замовляйте необхідну кількість обладнання з необхідними характеристиками. В інтернет-магазині Капро ви можете зробити як оптове, так і роздрібне замовлення, починаючи з 1 одиниці товару. Купуйте тут і отримуйте оперативне виконання будь-якого замовлення і прискорену адресну доставку.

Шановні покупці!
У зв’язку з війною ми працюємо з деякими обмеженнями:
Всі ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ обробляються і товар відправляється на доставки.
Доставка перевізником «Нова Пошта» за рахунок покупця.
Кур'єр по Києву 150 грн.
Товар відвантажується лише після 100% сплати.
Наявність і ціна на сайті на деякі товари зараз орієнтовні й можуть не співпадати з остаточними після перевірки.
У разі виникнення питань прохання телефонувати з 10.00 до 17.00. Ми на зв'язку!